چادر گروهی و امدادی اسکلتی
​​​​​​​

عموما به چادرهایی گفته می شود که در سخت ترین شرایط آب و هوایی آن کشور قابل استفاده باشند. این گونه چادرها چهار فصل می باشند، بدین معنا که در تمامی فصول سال مطابق با شرایط آب و هوایی آن کشور قابل استفاده باشند. از خصوصیات مهم این نوع چادرها می توان مواردی زیر اشاره کرد:
 استقامت در برابر باد و طوفان، مقاومت مقابل باران و برف در مدت زمان طولانی، قابلیت اسکان کردن در هوای گرم و سرد، ظاهری استتار شده در محیط های گوناگون، وزن مناسب برای حمل در نقاط مختلف و...
از آنجایی که این نوع چادرها در مناطق امدادی مورد استفاده قرار می گیرند، می بایست تمامی مواد مصرفی از جمله پارچه و سازه فلزی و همچنین مراحل تولید آن مطابق با معتبرترین استانداردها باشند.
پارچه مصرفی در این مدل چادرها بر اساس درخواست ارگان سفارش دهنده تعیین می شود و همگی ضد آب هستند، پارچه هایی مانند برزنت، پی وی سی، پلی استر و... و سازه فلزی آن معمولا از جنس آهن و آلومینیوم می باشد.
از لحاظ طراحی کلی، تمامی این چادرها دارای 2درب در دو طرف، چندین پنجره همراه تور، کفی ضد آب، ارتفاع مناسب و... می باشند.
​​​​​​​​​​​​​​با گذشت بیش از 30 سال از فعالیت این مجموعه، همواره بیشترین سهم را در تولید چادرهای گروهی و امدادی کشور داشته ایم.
این شرکت علاوه بر تامین چادر و تجهیزات نظامی ارگان هایی چون: سازمان امداد و نجات جمهوری اسلامی ایران و... ، در سال های گذشته تعدادی از چادر های نظامی و امدادی کشورهای همسایه از جمله عراق را تامین نموده است.
 
چادرهای امدای مورد استفاده در سازمان امداد و نجات کشور، اولین بار توسط این مجموعه در سال 1375 طراحی گردید. این مدل چادر بعد گذراندن آزمایشات مختلف در مناطق گوناگون کشور با شرایط آب و هوایی متفاوت، به عنوان چادر اصلی در سازمان امداد و نجات ایران پذیرفته شد، که این خود نقش بسزایی در بهبود کیفیت امداد رسانی کشور داشته است.
 
قطعات اسکلت های فلزی توسط دستگاه های جوش CO2 به صورت تمام جوش به هم متصل می شوند. جوش CO2 مزیت های بسیاری نسبت به جوش های الکترود دارد که از جمله آن مقاومت بیشتر و کیفیت ظاهری بالاتر است.
تمامی قطعات پس از انجام عملیات برش، خم کاری،سوراخ کاری، جوش، شستشو و ... توسط دستگاه اتوماتیک رنگ الکترواستاتیک می شوند.